ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.osmanlidunyasi.com

OSMANLI DÜNYASI İTHALAT VE İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HACI KADIN MAH ATATÜRK BULVARI NO:5618 / FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0648099860100001

Vergi No: 6480******

İşletme Adı: OSMANLI DÜNYASI İTHALAT VE İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: osmanlı dünyası

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.osmanlidunyasi.mobil&hl=tr

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/osmanli-d%C3%BCnyasi/id1517887149

Kep Adresleri: osmanlidunyasi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Osmanlı Dünyası Sadece Osmanlı Temalı Ürünlerin Üretimini Yapan Ve Bu Ürünlerin Online Satışını Yapan Üretici Bir Firmadır Osmanlı Dünyası , 1970 yılından bu yana sürekli gelişerek Osmanlı Giyim Ve Aksesuarları sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip , işini bilen, eğitimli, deneyimli ,birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir. Osmanlı Dünyası Markamız ile halka açık yapımızı , müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle tasarlanmış , Kostümlerden , Aksesuarlara kadar tüm Ürün gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunarak Memnuniyetinizi Kazanmayı hedefliyoruz. Dünyanın önde gelen global bir online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerimize, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli Ürün kategorilerini , geniş bir yelpazede sunarak Osmanlı Dünyası ayrıcalığını sunuyoruz, Keyifli Alışverişler Dileriz...

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı