ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

ilksermagaza.com

AHMET EŞİT

İSTİKLAL MAHALLESİ HAMAM CADDESİ NO:21/A Kütahya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 59332***********

Vergi No: 59332******

İşletme Adı: AHMET EŞİT

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.05.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: ahmet.esit@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İLK-SER Mağaza içerisinde her alan ve her kategoride online alışverişlere uygun ürünlerin tedariği ve pazarlaması için ekibimiz tüm gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Mağaza üzerinde satış yaptığımız ürünler fiziki mağazalarımızda da satışta olan ürünlerdir. Siz değerli müşterilerimiz ister mağazalarımızdan ister websitemiz üzerinden dilediğiniz ürünü en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. İLK-SER Mağaza olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlar ile ulaşabilmesi adına araştırma ve üretim aşamalarından tedarik sürecine kadar tüm görevi değerli çalışanlarımız sizlere sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kuyumculuk

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Yazılım

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler