ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

ozbaykozmetik.com

ÖZBAY PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇEKMECE MAH. CADDE/SOKAK:ÇEKMECE (YEŞİLKENT) CAD. NO:169 A İÇ KAPI 21 Hatay - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0638003756800017

Vergi No: 6380******

İşletme Adı: ÖZBAY PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ozbaypazarlama@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimiz 1990 yılında Vecih Özbay tarafından kurularak, önce sıcak servis satış sistemiyle hizmet verirken bünyesine kattığı müşteri portföyü sayesinde zamanla bu sistemin yerini soğuk satış almıştır. Böylece her bir müşteri için harcanan ürün hazırlama zamanını kısaltıp, kazanılan bu zamanı müşteri ile ilgilenmeye ve kuaförlerin işletmelerini geliştirmeye yönelik sohbetlere harcamıştır. Profesyonel yaklaşımla, ticari kaygıyı bir kenara bırakıp, esnaflık anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Merkezi Antakya/Hatay olmak üzere Hatay'ın tüm ilçelerine hizmet veren şirketimiz, Hatay dışında Osmaniye, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adıyaman'a da birebir hizmet sunmaktadır. Ancak güçlü müşteri ilişkileri sayesinde Türkiye genelinde pek çok şehirde prestijli salonlarla telefon, e-posta ve kargo aracılığıyla çalışabilmekteyiz. Dilerseniz Hatay merkezinde bulunan mağazamızda sizleri misafir edebilir, yıllık anlaşmalar, yeni salon kurulumu gibi konularda bizimle görüşebilirsiniz. 500m2 mağazamızda tüm demirbaş ürünler dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Şirketimizin iş anlayışı içerisinde satış sonrası hizmetler de bulunmaktadır. Bayisi olduğumuz tüm ürünler bizim güvencemiz altında olup teknik bilgi gerektiren konularda sizleri birebir uzmanlarla görüştürüp sorularınıza yanıt getirmekteyiz. Her yıl düzenli olarak sizlere sunduğumuz Tatil, Eğitim, Eğlence ve Yemekli Organizasyonlar gibi etkinliklere geniş avantajlı seçeneklerle katılabilir, işin stresini atarken mesleğinize de yeni bakış açıları kazandırabilirsiniz. Bizimle çalışmak isterseniz Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Adıyaman Bölgesinde sizi ziyaretedebilir, Türkiye genelinde bizimle irtibata geçebilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler