ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.destekstore.com

CSK FARMA PAZARLAMA VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

TALATPAŞA MAH. PAZARYOLU CAD. NO: 4 CASEL PLAZA 34513 ESENYURT / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0310001864400018

Vergi No: 3100******

İşletme Adı: CSK FARMA PAZARLAMA VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.03.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cskfarma@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

DestekStore, CSK FARMA PAZARLAMA VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ tarafından kurulmuş bir toptan alışveriş platformudur. Destek® markası olarak, insan sağlığının ve yaşam kalitesinin öneminin farkındayız. Bu farkındalıkla sizlere, en yüksek kalitede saf bitki yağları, bitkisel bakım ürünleri ve takviye edici gıdalar sunuyoruz. Tüm Destek® ürünlerinin üretimi, yasal mevzuatlara ve global kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı