ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

gmkgida.com.tr

GMK GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GİRNE MAH. IRMAKLAR SOKAK KÜÇÜKYALI İŞ MERKEZİ NO:21-1A BLOK MALTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0396135410900001

Vergi No: 3961******

İşletme Adı: GMK GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kahve sevdalıları için en iyi çözümleri sunmak için buradayız! GMK Gıda olarak, dünya çapında seçkin kahve çeşitlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Dünya çapında üreticilerden topladığımız kahve çeşitlerini, kalite kontrol süreciyle filtreleyip, en seçkin çeşitleri sizlere sunuyoruz. Siparişlerinizi online olarak verebilir veya mağazalarımızdan alabilirsiniz. Ayrıca, kahve hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevaplar için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. GMK Gıda olarak, sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Siparişlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen info@gmkgida.com adresine e-posta gönderin veya müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Bizimle kahve keyfinizi yaşamaya devam edin!

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler