ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dogadayiz.net

DOĞADAYIZ DOĞA SPORLARI TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇİFTLİK MAHALLESİ YUNUS EMRE SOKAK NO:6/A FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0302051502000019

Vergi No: 3020******

İşletme Adı: DOĞADAYIZ DOĞA SPORLARI TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: dogadayizdogaspor@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

DOĞA SPORLARI VE AKTİVİTE TATİL ORGANİZASYONLARI, SPOR EĞLENCE HİZMETLERİ,TURİZM SEYAHAT ACENTA FAALİYETLERİ, OTEL VE KONAKLAMA HİZMETLERİ

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler