ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tezgamepin.com

TEZGAME BİLİŞİM ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MENTEŞ MAHALLESİ ALİ KAYA MUTLU CADDESİ NO:74 Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0842036065700001

Vergi No: 8420******

İşletme Adı: TEZGAME BİLİŞİM ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.04.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tezgamebilisimelektronik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin En Büyük Online Oyun Satış Platformu olma misyonu ile 2018 yılında çıktığımız bu yolda Tezgamepin, Türkiye pazarının ilk oyun ürünleri distribütörlerinden biri olarak bugünkü pazar payına ulaşmıştır. Oyun sektörünün gelişmesi, artan pazar payı ve bünyemizde geliştirdiği oyun sektörüne özel yazılım, pazarlama araçları, iş ortakları ve alanında profesyonel ekibiyle yüzbinlerce oyuncuya, 2.5 Milyondan fazla satış rakamına ve yüzlerce bayiye ulaşıp, bu başarıyı daha da ileriye taşıma, en önemlisi de oyun sektörünün gelişmesi için sponsorluklarını ve bağımsız oyun geliştiricilerini destekleme gibi birçok alanda çalışmaları arttırma hedefindedir." Tezgamepin; tam donanımlı ödeme kanalları aracılığıyla uygun fiyat avantajları ve bonuslarla oyuncuların dijital ihtiyaçlarını (E-Pin, CD Key, Oyun Parası vs.) karşılıyor, satış öncesi ve satış sonrası destek sağlamak için hızlı ve kolay ulaşılabilir iletişim seçeneklerini aktif şekilde sunuyor, tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamak için geri bildirimleri göz önünde bulundurarak kendi bünyesinde yenilikler getiriyor.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler