ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kobivadisi.com/

MEHTAP NALÇACI -

FINDIKLI MAH. KÖKRNALIK SK. NO:4/5 MALTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 14885******

İşletme Adı: MEHTAP NALÇACI -

Mobil Uygulama Adi: Kobi Vadisi

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.04.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kobivadisi.kobivadisi

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/kobi-vadisi/id1504460622?l=tr

Kep Adresleri: mehtap.nalcaci@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketler ve kullanıcılar tarafından oluşturulan; bayilik ilanları, yatırım ilanları, iş ilanları, tedarikçi firma ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kobi Vadisi tarafından oluşturulan; iş rehberleri, iş planları, blog içerikleri, video içerikleri gibi vb. materyallere ulaşabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı