ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lightdesign.com.tr

ARSTAR ELEKTRİK ELEKTRONİK AYDINLATMA PROJE TASARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUTSAN SANAYİ SİTESİ M-3 BLOK NO:34 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0085040946700001

Vergi No: 0850******

İşletme Adı: ARSTAR ELEKTRİK ELEKTRONİK AYDINLATMA PROJE TASARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.11.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: arstarelektrik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiyede 2008 de led elektronigi ve aydınlatması konusunda ticari hayatına başlayan ARSTAR çesitli üretim ve üstlenmiş oldugu projelerle sektördeki yerini aldı ARSTAR arge çalışmalarını yenilikçi yüzüyle vede en son teknolojisiyle türkiyenin ve bir cok avrupa ülkelerinin hizmetindedir yapılacak ürün ve projelerde ARSTAR aydınlatma olarak dogru aydınlatma yatırımını ve teknigini yenilenen teknolojisiyle sizlere sunmaya ve paylasmaya devam edecektir. Saygılarımızla.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler