ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

farmareyon.com

FARMAREYON KOZMETİK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BEYTEPE MAHALLESİ, 5314. CADDE / OFFİCİUM BEYTEPE / İÇ KAPI NO: 74 / ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385202632500001

Vergi No: 3852******

İşletme Adı: FARMAREYON KOZMETİK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Farmareyon

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.04.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=co.shopney.farmareyon&pcampaignid=web_share

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/farmareyon/id6446105745

Kep Adresleri: farmareyonkozmetik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin "Sağlık ve Güzellik Reyonu" Farmareyon olarak 2017'de başlayan yolculuğumuzda bu gün 4.000'den fazla, özenle seçilmiş ürünü, yılda 1.000.000'dan fazla siparişle tüketicisine ulaştırıyoruz. Dermokozmetik, kozmetik, gıda takviyesi, vitamin, anne-bebek ve medikal ürün kategorilerinde yaklaşık 300'den fazla markayı; resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depolarından tedarik ediyoruz. Vizyonumuz Sektörümüze liderlik etme vizyonumuzla, insanların sağlık ve dermokozmetik alışverişlerinde güvenilen ilk tercih olmayı, sunduğu bütünleşik hizmetlerle tüm paydaşlarına katkı sağlayan büyük bir ekosisteme dönüşmeyi hedefliyoruz. Misyonumuz Güvenilir, yenilikçi ve samimi marka olarak anılarak, her müşterimizin daimi olmasını amaçlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler