www.villahanem.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

VHN VİLLA HANEM EMLAK TURİZM İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

KALKAN MAHALLESİ ŞEHİTLER CADDESİ NO 30/2 VİLLAHANEM OFİSİ Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0925088297300001

Vergi No: 9250882973

İşletme Adı: VHN VİLLA HANEM EMLAK TURİZM İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: vhnvilla@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uzun yıllardır emlak sektörün de sayısız işler yapmış olan bizlerin ilk önceliği yola çıktığımız ilk günden bu yana , siz konuklarımıza profesyonel , kurumsal ve kaliteli hizmet vermek olmuştur. VilaHanem.com VHN VİLLA HANEM EMLAK TURİZM İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ ' ne ait bir markadır. VillaHanemTürkiyenin en seçkin villalarının olduğu , Hane Kiralama Portalıdır ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için portföyümüzde ki en çok villanın olduğu villa kiralamanın kalbi Antalya Kalkan ' da ana cadde üzerinde hizmet vermektedir. Villa Hanem kuruluşundan bugüne izlediği dürüst hizmet politikaları , müşteri memnuniyet oranı , sektördeki yaptığımız ataklar ve yatırımları ile her gün üstüne koyarak büyümektedir. Portföyümüzde bulunan birbirinden seçkin villalar ve apartlar , Antalya ve Muğla bölgesi satılık ve kiralık hanelerimiz ile siz misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için bu yola çıktık. Bunun yanında tatiliniz süresince; havaalanı transferi, araç kiralama, tüplü dalış, tekne ve yat turları,vip jip safari turları gibi alanlarda hizmet sunan anlaşmalı olduğumuz şirketler ile siz değerli müşterilerimize hayalinizdeki tatili en iyi şekilde geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İçimizdeki tutku ve heyecan ilk günkü gibi devam etmekte uzman ekibimiz ve deneyimli satış danışmanlarımızla sektörde faaliyet göstermekteyiz. Siz misafirlerimize hayalinizdeki tatili yaşatmak için elimizden geleni yapmak görevimizdir.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler