ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kallytech.com

YUNUS KILIÇ UNİON AJANS

ESENLER MH. REVZEN SOK. NO:2/1 İÇ KAPI NO:2 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 66073******

İşletme Adı: YUNUS KILIÇ UNİON AJANS

Mobil Uygulama Adi: www.kallytech.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.01.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://yok

Kep Adresleri: yunus.kilic.6@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"kallytech.com" Tüm Marka Aksesuarlar ve Yedek Parçalarının satışını yapan bir e-ticaret platformudur... Gösterdiğimiz dirayet ve sıkı çalışmalar sonucu sitemiz 2020 yılında kallytech.com olarak hizmete girmiş durumdadır. Sayfamızda Tüm marka ve tüm model telefon ürünlerinin yedek parça ve aksesuarlarının satışını yapmaktayız. Ürünleri bütçenize en uygun halde sunabilmek için her gün daha bir aşkla ve heyecanla çalışmaktayız. Öncelikli amacımız, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve vermiş olduğumuz hizmet ile site itibarımızı yükseltmektir. Sizlere vermiş olduğumuz güvenle her gün daha güzel işler başarmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Gelecekte yapacağımız işler, ziyaretçilerimizin memnuniyeti ve sadakati sayesinde daha belirleyici olacaktır. Müşteri memnuniyeti, çok çalışıp sizlere ileri düzeyde hizmet vermemiz için ilham verici olacaktır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler