ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

shop.tedradiverde.com

İSTANBUL HERTEL METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAĞDAT CADDESİ BURÇ SİTESİ NO:97 G FENERYOLU İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0481003469700013

Vergi No: 4810******

İşletme Adı: İSTANBUL HERTEL METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.09.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hertel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

shop.tedradiverde.com e-ticaret platformunda Tedra di Verde markası altında "Onarıcı Tarım Prensipleri"ne uygun şekilde yetiştirilip, Pamukova İsabalı'nda bulunan TK-54-K-019941 İKN numarası ile faaliyet gösteren tesisimizde işlenip paketlenmiş olan doğal katkısız gıda ürünleri satın alabilirsiniz. shop.tedradiverde.com e-ticaret platformunda ürünleri satılan "Tedra di Verde" markası, Istanbul Hertel Metal İşleme Teknolojileri Tic.Ltd. Şti. firmasının bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tüm tarım faaliyetlerimiz ve dönüşüm hikayesinin detayları için tedradiverde.com adresini ziyaret edebilir, instagram.com/tedradiverde adresinden ise bizleri takip edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler