ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sanalsarkuterim.com

ÖNALLAR SÜT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SÜMER MAHALLESİ 2518 SOKAK NO:7 Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0655079171100001

Vergi No: 6550******

İşletme Adı: ÖNALLAR SÜT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Sanal Şarküterim

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.04.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi941365478424&hl=tr

Kep Adresleri: onallarsut@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sanal Şarküterim bir Önallar Gıda markasıdır. Önallar Gıda şu anda üçüncü nesilde bir aile şirketidir. 1957 yılında Halil İbrahim Önal ile başlayan serüvenimiz 1975 yılında ikinci nesil olan Ali Önal’ın katılmasıyla hem kurumsal yapımızı hem de ürün yelpazemizi genişletmiştir. 2015 yılında ise üçüncü nesilden Alptuğ Önal ve Seda Önal’ın şirket bünyesinde aktif olarak görev alması teknoloji ve onun getirdiği yenilikleri bünyemize eklememizde önemli bir rol oynamıştır. Yenilik bize her zaman ilham vermiş ve bizi ileriye taşımıştır. Sütün besleyici gücünü açığa çıkarmamıza, gıda güvenliğini ve gıda işlemeyi daha da iyileştirmemize yardımcı olan bu yenilikçi anlayışımız; stratejimizin, amacımızın ve planımızın temel bir parçasıdır. Önallar Gıda olarak gıdanın tüm dünyada insanları birleştirici evrensel bir gücü olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden ürünlerimizin sağlıklı olması ve bu sorumluluk bilinciyle üretilmesi önemlidir. Doğal ürünlerden oluşan ve daha az işlenmiş gıdalar aradığınızın farkındayız. Tam da bu noktada bir Önallar Gıda markası olan Sanal Şarküterim'in süt ürünleri önemli bir rol oynar çünkü bizim için “İyi Büyüme”, insanların yaşamlarına değer katarak işimizi büyütmek demektir.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler