ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lastiksanayi.com

LS LASTİKSANAYİ OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇAMLICA MAHALLESİ ALPEREN SOKAK NO: 3/A TEPEBAŞI Eskişehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609132190000001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: LS LASTİKSANAYİ OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Lastiksanayi

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rzmobile.lastiksanayi

App Store Link: https://apps.apple.com/app/id1630725164

Kep Adresleri: lslastiksanayi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sektör Lideri lastiksanayi.com ! Lastiksanayi Kurucu ortaklarının 10 yılı aşkın lastik sektörü deneyimi sonrası 2020 yılında markalaşarak online eticaret girişimi olarak hayata geçmiştir. Lastiksanayi, kurulduğu gün itibariyle sektöre yeni nefes ve heyecan getirmeyi başarmıştır. Lastik tamir malzemeleri başta olmak üzere bir çok kategoride kullanıcılarına en uygun fiyat, güvenilir hizmet, kolay erişim, ürün çeşitliliği ve farklı ödeme seçenekleri sunarak online hizmet vermektedir. 10 yılı aşkın süredir lastik tamir malzemeleri tedarik ediyor, Türkiye’nin farklı bölgelerine lojistik ağımız ve araçlarımızla planlı bölgelere malzeme tedariği yapılmaktadır. 2020 yılında Lastiksanayi markasının ve fikrinin doğuşu ile web ve mobil tabanlı olarak müşterilerimize ürün tedariğini online servis aracılığıyla sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin iş birliği ve güveni ile 2022 mart ve 2023 mart ayları arasında %2056,5 büyüyerek küresel bazda bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz. 2023 yılı ortalama aylık 45000+ site ziyaretçisi. Lastik tamir malzemelerini e-ticaret ile almak isteyen, fiyat araştırması yapan veya online pazarda ürün araştırmak isteyen binlerce kullanıcı için e-ticareti daha kolay hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz. Lastiksanayi, Türkiye’nin en hızlı büyüyen lastik tamir malzemeleri E-ticaret sitesidir. İnternetten müşterilerimize ürün tedariği yapmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler