ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sihirlioyuncaklar.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SİHİRLİ OYUNCAKLAR HEDİYELİK EŞYA KOZMETİK TEKSTİL İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖKTÜRK MERKEZ MAHALLESİ İSTANBUL CADDESİ PALMS RECIDENCE SİTESİ NO:10/1/17 EYÜPSULTAN İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0770099323100001

Vergi No: 7700993231

İşletme Adı: SİHİRLİ OYUNCAKLAR HEDİYELİK EŞYA KOZMETİK TEKSTİL İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sihirlioyuncaklar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler