www.alyamon.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ALY DANIŞMANLIK BİLİŞİM VE LOJİSTİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

OSMANGAZİ MAH. HİLAL CAD. NO:28 İÇ KAPI NO:11 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0068176438200001

Vergi No: 0681764382

İşletme Adı: ALY DANIŞMANLIK BİLİŞİM VE LOJİSTİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: alyd@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BAMBAŞKA BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ Uzun yıllardır sektör tecrübesi olan Alyamon Aly Danışmanlık Bilişim ve Lojistik Hizmetleri A.Ş. bir parçası olarak e-ticaret ve müşteri hizmetleri kalitesi ile size bambaşka bir alışveriş deneyimi sunar. Satın almış olduğunuz tüm ürünler tarafınıza faturalı şekilde ulaşır. Siparişlerinizi sabırsızlıkla beklediğinizi biliriz, en kısa sürede siz ulaştırmak için büyük gayret gösteririz Soru ve sorunlarınız için tüm iletişim kanallarımız ile yanınızdayız Size gelen ürün/ürünleri beğenmediğiniz takdirde koşulsuz şartsız iade/değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Üreticisi ve tedarikçisi olduğumuz resmi markalarımızın toptan alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz!

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler