ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.astronutturkey.com

DB E TİCARET MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

MASLAK MAH. AOS 12. SOKAK PARÇACILAR İŞ MERKEZİ 403/6 SARIYER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0271083972500001

Vergi No: 2710******

İşletme Adı: DB E TİCARET MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.02.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: dbeticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Astronut olarak kuruyemiş ve kuru meyve sektöründe İstanbul, İzmir ve Bodrum merkezli ofis, depo ve dağıtım merkezlerimizle faaliyet gösteriyoruz. Astronut 80, 120, 500 g’lık son tüketici için ürettiğimiz ürünlerimizle benzin istasyonlarında, niş marketlerde, online pazar yerlerinde, iyi gıda satan noktalarda ve premium şef restoranlarında yer alıyor. Yola çıkış amacımız; planlamadan tedarik sürecine, dağıtımdan ithalat ve ihracata tüm operasyon süreçlerini baştan uca yönetmek ve tüketicilerimize lezzetli, taze ve geniş ürün gamı sunmak. Yerli üreticiler ile meyvenin ağaç dalındaki halinden itibaren temasta oluyor ve tüm süreçlere dahil oluyoruz. Bu durum bize satış kanalına özel olan ürüne en taze ve en hızlı şekilde ulaşma, ilgili iş ortağımıza istenilen yerde ve zamanda teslim etme fırsatı sağlıyor.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler