ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.meranodesign.com

GÖKSEL SAÇ TOKALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MARPUÇÇULAR CD.NO:15/E SULTANHAMAM EMİNÖNÜ/FATİH/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0404003232800017

Vergi No: 4040******

İşletme Adı: GÖKSEL SAÇ TOKALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.11.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: goksel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Merano Design olarak 2014 yılında Göksel Saç Tokaları Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin bir markası olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler