ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cevahill.com

ERGİN YILMAZEL ANADOLU KUYUMCUSU

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ FEVZİ ÇAKMAK CADDESİ NO:3/C ÜSTKAYNARCA / PENDİK İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 39652******

İşletme Adı: ERGİN YILMAZEL ANADOLU KUYUMCUSU

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.09.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: yilmazelyapi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

YILMAZEL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM GIDA SAN ve TİC L.T.D. ŞTİ. 1993 yılında İSTANBUL ‘da Anadolu kuyumculuk olarak kurulmuş olup, 2021 yılında E-Ticaret markası olan Cevahill.com adresli websitesi üzerinden online kuyumculuk hizmeti vermeye devam etmektedir. YILMAZEL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM GIDA SAN ve TİC L.T.D. ŞTİ., faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana dinamik şeffaf ve hızlı sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir. Şirketimiz genel olarak , Altın Takılar kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler