ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.apsen.com.tr

APSEN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ ALAYBEY SOKAK NO:14/2 MERTER/GÜNGÖREN İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0071000473900012

Vergi No: 0710******

İşletme Adı: APSEN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Apsen

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.apsen.mobil

Kep Adresleri: apsentekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Apsen Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1994 yılında, bayan dış giyim imalatı yapmak üzere İstanbul’da kurulmuştur. 2000 yılında Merter’de açmış olduğu ilk toptan mağazası ile Orta Doğu, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaya başlamış ve ülke ekonomisinin güçlenmesi yolunda hizmet veren firmalar arasında yerini almıştır. Şık, Dinamik, Zarif ve Dikkat çeken günümüz modern kadınını hedefleyen, yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin hassasiyetlerini ve beklentilerini ön planda tutarak, bünyesinde çalıştırdığı uzman ve yenilikçi ekibi ile en iyi kalitede kendi tesislerinde üretmiş olduğu ürünleri müşterilerine sunarak verdiği hizmetin kalitesi ve uygun fiyatları ile memnuniyet oluşturmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler