ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

troydepo.com

TROY DEPO LOJİSTİK VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

MASLAK, BÜYÜKDERE CAD. NO:255 NUROL PLAZA B.02, 34450 SARIYER/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0859144493000001

Vergi No: 8591******

İşletme Adı: TROY DEPO LOJİSTİK VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.01.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: troydepo@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Güvenin süreç içerisinde kötü uygulamalarla zarar gördüğü bu sektöre yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Yaptığımız yatırımlar, yenilikçi ve çevreci vizyonumuzla sektörü iyileştirmek yegane amacımız. Müşteri odaklılık ve ulaşılabilirlik değerlerimizin başında geliyor. Tüm bunların çıktısı olarak da müşterilerimiz eşyalarını güvenle taşıtmanın ve depolamanın keyfini çıkarıyor. 🏬📦🚛 Eşyaların paketlenmesi, demontesi, taşınması ve ardından depolanması... Anahtar teslim depolama hizmeti ile yanınızdayız.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler