ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.baxana.com

ERON E-TİCARET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HALASKARGAZİ MAHALLESİ ŞAFAK SOKAK NO.7-5 KAT : 2 OSMANBEY / ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0368047133800001

Vergi No: 3680******

İşletme Adı: ERON E-TİCARET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.01.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: eron.e-ticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Eron E-Ticaret Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından 2020 yılında hayata geçirilen “baxana.com” perakendeye yön veren e-ticaret trendleri ışığında, köklü bir ticari geleneğin üzerine kurulmuş İstanbul merkezli ‘online’ alışveriş sitesidir. Osmanbey’in ilk firmalarından olan ve yaklaşık otuz yıldır kesintisiz bir biçimde hazır giyim sektörüne hizmet veren Erler Tekstil A.Ş.’nin tecrübe ve değerleriyle yola çıkan baxana , yenilikçi teknolojik altyapısı ile ziyaretçilerine kolay ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Ürün gamında ilk etapta Hazır Giyim, Ayakkabı, Ev Tekstili, Outdoor Ürünler ve Aksesuara yer veren baxana , yakın bir gelecekte belirlediği yatay ve dikey büyüme programı çerçevesinde tüketicilerin ihtiyaç duyduğu farklı kategorilerdeki ürünleri içeriğine eklemeyi planlamaktadır. Akademi-sektör iş birliği ile mevcut pazar yerlerindeki satış kanallarına alternatif olarak geliştirilen ve danışmanlık firmalarımızın uzmanlığı ile şekillendirdiğimiz baxana.com orta ve uzun vadede Türkiye’nin güvenilir e-ticaret platformlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler