ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.uzman.net.tr

ARİFE UYAR KAÇMAZ

GERZELE MH YESİLVADİ CD NO 23 Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 10445******

İşletme Adı: ARİFE UYAR KAÇMAZ

Mobil Uygulama Adi: uzman technologies

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.11.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haberinadresi.uzmantechonologies

Kep Adresleri: arife.uyarkacmaz@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uzman Teknolojileri Hakkında Uzman Hosting, 2003 yılından bu yana müşterilerine kaliteli hosting, VPS, dedicated sunucu ve yeni teknoloji bulut sunucuları kiralama hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda e-ticaret web siteleri, web tasarımı, logo tasarımı gibi hizmetlerle de müşterilerine çeşitli dijital çözümler sunmaktadır. Uzman Hosting, uzman ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmekte ve en son teknolojiyi kullanarak hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, sunduğu hizmetlerle müşterilerinin dijital varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı olmaktadır. Ek olarak, Uzman Hosting alan adı kaydı hizmeti de sunmakta ve müşterilerine istedikleri alan adını kaydetmeleri konusunda destek olmaktadır. Sunucu optimizasyonu ve kurulumları ile ilgili uzmanlık alanlarımızdan biridir ve müşterilerimize en iyi performansı sağlamak adına sürekli çalışmaktayız. Bizimle çalışarak dijital dünyada güvenilir ve profesyonel bir ortak bulacaksınız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya özel talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler