ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.teslasoft.com.tr

ABDULSAMET ÖZTÜRK ÖZ BİLGİSAYAR HASTANESİ

ÇİFTEPINAR MAHALLESİ RIFKI BAŞKAYA CADDESİ DOĞUBAYAZIT AVM NO:8 KAT:9 DAİRE:107 Ağrı - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 19462******

İşletme Adı: ABDULSAMET ÖZTÜRK ÖZ BİLGİSAYAR HASTANESİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.11.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: abdulsamet.ozturk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dijital Arşiv, Akıllı E-Ticaret, Pazaryeri, Yazılım, Metaverse, NFT, Blokzincir, Bilişim, Danışmanlık, Siber Güvenlik alanlarında uçtan uca yeni nesil teknolojiler sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Online Eğitim

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para