ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

akyeller.com

İSMAİL AKYEL .

ŞEHİTMUSTAFA MAH. ATATÜRK BUL. 41-F TARSUS / MERSİN Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 25675******

İşletme Adı: İSMAİL AKYEL .

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.07.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ismail.akyel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız 1975 yılında kurulmuş merkezi Mersin olan aile şirketidir. Sektörümüzde 42 yıllık tecrübemizle müşterilerimize daima yenilikçi hizmetler sunmayı görevimiz biliyoruz. Adana şubelerimizdeki ve merkezimizdeki bütün ekibimizle birlikte yıllardır Çukurova bölgesine sektörümüzde en iyi hizmeti vermek için çalıştık, çalışacağız. Firmamızın girişimci kadrosuyla birlikte 2016 yılında online mağazacılığa adım attık. Şu an ki misyonumuz ise sektörümüze kattığımız değerleri, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejimizi ve hizmetlerimizi tüm Türkiye’ye taşımaktır. Online mağazamızdaki alışveriş işlemlerinde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sitemizdeki bütün işlemler yasal müfredata uygundur. Cayma hakkı değişim gibi müşterilerimizin yasal hakları daima koruma altındadır. Müşterilerimize rahatça ve güvenli bir alışveriş ortamı sunmak ilk hedefimiz ve görevimizdir.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler