ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

compassbilisim.com

NECİP SAMET TÜRKSEVEN COMPASS BİLİŞİM

SİYAVUŞPAŞA MAH. BARBAROS 1.SK. NO:18/B BAHÇELİEVLER/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 50185******

İşletme Adı: NECİP SAMET TÜRKSEVEN COMPASS BİLİŞİM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.01.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: compass@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Compass Bilişim & Aksesuar,bir aile firması olmasının sıcaklığını, samimiyetini, yılların deneyimini, özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile birlikte profesyonel çalışma disiplinini tüm projelerine ve iletişimine yansıtmaktadır. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, yenilikçi, yaratıcı ve özgün proje çözümlerimiz ile, gün be gün gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, siz müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamaya çalışıyoruz. Yenilikçi projelerde görüşmek üzere. Türkiye'deki web & grafik tasarım, Web yazılım, akıllı geçiş sistemleri, aksesuar firmaları arasında ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışımızla lider konuma ulaşmayı amaçlıyoruz.Gelişen teknoji ile bizlerde yenilikçi ve özgün projelerimizle sizlerin bu yenilikçi teknolojileri kullanmanızı amaçlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler