ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.paslanmazceliksatis.com

MAHMUT EFE ADIGE TİCARET

ZEYTİNBURNU SEYİTNİZAM MH. DEMİRCİLER SAN. SİT. 6. YOL 83/22 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 23446******

İşletme Adı: MAHMUT EFE ADIGE TİCARET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.01.2018

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: mahmut.efe@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

PÇS Paslanmaz Online Satış Mağazası olan www.paslanmazceliksatis.com adresinden binlerce paslanmaz çelik endüstriyel ürünü temin edebilirsiniz. Sitemizde BDDK onaylı güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır. Sitemizde yapılan tüm alışverişler kayıtlı olduğumuz Türkiye Cumhuriyetinin yasal denetleme sistemi olan ETBİS tarafından denetlenmektedir. PÇS Paslanmaza ait olan sitemizin tüm hakları ADIGE TİCARETE aittir

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler