ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

vespastoreturkey.com

DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ACIBADEM MH. ALİDEDE SK. NO4 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0859063864300013

Vergi No: 8590******

İşletme Adı: DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.09.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: trendmoto@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Doğan Grubu, 60 yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanıyla çalışıyor. Yaptığı her işin değerini biliyor, değer katmak için çabalıyor… Vespa Piaggio* ekibi olarak; grubumuzun değerlerine sadık kalıyor ve “herkesin bir gün Vespa hayaline kavuşması” için çalışıyoruz. Koşuyolu’ndaki merkez ofisimiz, dünyada sayılı örneği olan Motoplex mağazamız ve ülke genelindeki seçkin yetkili satıcı/servis ağımızla hizmet veriyoruz. Büyüyen ve gelişen ürün skalamızda, dijital dünyanın gelişimini müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına yakından takip ediyoruz. Asıl hedefimiz olan yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte, orijinal Vespa, Moto Guzzi, Aprilia ve Piaggio aksesuar, yedek parça ve motosikletlerini güvenle satın alabileceğiniz www.vespastoreturkey.com online mağazamızı 2020 yılında devreye alarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı güncel bilgilere ve yetkili satış/servis noktalarımızın detaylarına www.vespa.com.tr www.motoguzzi.com.tr ; www.aprilia.com.tr ; www.piaggio.com.tr websitelerimizden ulaşabilirsiniz. Sevgi ve saygılarımızla, Vespa Piaggio Ekibi *Bir Doğan Holding iştiraki olan Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet & Teknoloji A.Ş. Piaggio grubu markalarının (Vespa, MotoGuzzi, Aprilia ve Piaggio) Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler