www.avrupatedarik.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

AVRUPA TEMİZLİK HİZMET ÇÖZÜMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORUÇREİS MAH.GİYİMKENT SİT.17 SOKAK NO:53 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0105056121900011

Vergi No: 1050561219

İşletme Adı: AVRUPA TEMİZLİK HİZMET ÇÖZÜMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: avrupatemizlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Avrupa Tedarik 12 yıldır kurumsal tedarik hizmetleri pazarında sürekli yenilikçi ve kaliteli ürün ile eş anlamlı tutuluyor.2009 yılında Avrupa Grup bünyesinde kurulan Avrupa Tedarik 7000 den fazla ürün çeşitliliği ve aynı gün gönderim ile rakiplerinin arasında hızlı bir yükselişe geçmiştir. Avrupa Tedarik tüm operasyon sürecinde kurumsal sorumluluğu yerine getiriyor. Sürdürebilirlik 2009 yılından beri kurumsal stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Avrupa Tedarik ,yönetilen tüm iş süreçlerinde %100 sürdürebilir bir şirket olma yolunda ilerliyor. Ürünleri ve tedarik süreçlerini sürekli olarak optimize etmektedir.Sonraki süreçlerde bu hedefe adım adım nasıl yaklaştığımızın bir özetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Arkasında durduğumuz güvenilirlik, hızlı teslimat, mükemmelliyetçi yaklaşım gibi değerlerimizi yorulmadan mazeret bildirmeden yerine getirmemiz mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.Bu sebeple sizlerle bir kaç müşterimizin Avrupa Tedarik hakkında ki yorumlarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler