ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.inkatescil.com.tr

ERSİN TOPCU İNKA TESCİL

ÇAKMAK MAHALLESİ SAATÇİ SOKAK NO:22/2 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 53320******

İşletme Adı: ERSİN TOPCU İNKA TESCİL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.09.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: bigben@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

nka Tescil, 13 yıllık tecrübesiyle bilişim, belgelendirme ve danışmanlık alanında Türkiye'nin önde gelen, köklü firmalarındandır. Hizmet verdiği büyük, orta, küçük ölçekli firma referansları ile ticarette güvenilirliğini ispatlamıştır. 2007 yılından bu yana firmaların bilişim ( teknoloji) , belgelendirme ve kurumsal kimlik çalışmalarını profesyonel ekibi ile hassasiyet içinde yürütmektedir. İnka Tescil, hızlı, güvenilir ve etkin bir hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu noktada müşteri memnuniyeti, firmanın en temel vazgeçilmezidir. 2010 yılında kendi yazılım ekibini oluşturan firma, yazılım alanında da uygulanması ve sürdürülmesi mümkün güçlü alt yapıya sahip yazılımlar üretmektedir. Bilişim alanında, yazılım dışında, yurt dışı ve yurt içi pazarda firma ve kişilere akla gelebilecek bütün alanlarda hizmet sunmaktadır. İnka Tescil, 2011 yılı itibari ile ürün, şirket ve isimlere yaptığınız yatırımlarınızı korumak ve geliştirmek için, yurt içi ve yurt dışı Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım Tescili, Belgelendirme Danışmanlık Hizmetleri ile de müşterilerine danışmanlık yapmaktadır. Gelişerek büyüyen teknolojik dünyada, kurumsal kimlik çalışmalarını eksiksiz yapmak isteyen, teknolojinin ardında değil, yanında yürümeyi hedef edinen firma ve kişilere uzman kadrosuyla yön veren İnka Tescil, başarılı adımlarla firmaların büyümesine, bilinirlik düzeyinin artırılmasına yardımcı olmaktadır. İnka tescil, teknolojik büyümenin bilincinde, kendini de her geçen gün revize etmenin bilincinde, sizleri de huzur ve güvenle çalışabileceğiniz bu çatı altına davet etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı