www.enucuzbebekmarket.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ŞENOL YÜKSEL EN UCUZ BEBEK MARKET

ZAFER MH. 2618 SK. NO 10 KEPEZ ANTALYA Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 19147***********

Vergi No: 19147******

İşletme Adı: ŞENOL YÜKSEL EN UCUZ BEBEK MARKET

Mobil Uygulama Adi: enucuzbebekmarket

Kep Adresleri: senol.yuksel@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HAKKIMIZDA ENES BEBE GİYİM olarak 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. 0-9 yaş bebek ve çocuk giyim ürünleri satan bir firmayız. Anne ve babalardan gelen yoğun talep üzerine ürünlerimizi perakende olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. AMACIMIZ Amacımız ürünleri alırken veya satarken en güzelini, en uygununu araştırıp bulmak ve siz değerli müşterilerimize hem kalite hem uygun fiyat hizmetini sunmaktır. Ürünlerimiz sağlık, estetik, kalite, istikrar ve moda gibi ölçüler doğrultusunda sürekli güncellemektir. Bizim ticaretimizde önceliğimiz karşılıklı güvendir. Elimizden geldiği ölçüde müşterilerimizin daha uygun fiyata alışveriş yapması için fiyatlarımızı minimum seviyede tutuyoruz. ONLİNE ALIŞVERİŞ 7 gün 24 saat alışveriş imkanı sunan web sitemizde mağazamızda yer alan ürünlerin tamamına yakınını bulabilir, evinizin rahatlığında güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Sitemizde, günler süren sipariş üzerine temin edilen ürünler değil, her zaman stoklarımızda bulunan anında kargolanabilecek ürünler yer almaktadır. Görmüş olduğunuz gibi ürünlerimizde marka gizlemiyoruz, çoğu e-ticaret sitelerinde markalar gizlenmektedir. Biz bu konuda şeffafız. -Ürünlerimiz popüler ve kaliteli ürünlerdir. -Herhangi bir mağazada birebir görüp inceleyebileceğiniz bilinen markalardır. -Ürünlerimiz %100 yerli üretim olup bebek sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir zararlı madde içermemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı