ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.vinebedding.com

TORLAK TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAĞLARBAŞI MAH. SAKIZAĞACI SOK. NO 36 OFİS 302/304 MALTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0856037814000013

Vergi No: 8560******

İşletme Adı: TORLAK TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: torlaktekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Vine Bedding (VB), 2016 yılında Ev Tekstili alanında faaliyet gösteren Torlak Tekstil'in ihracattaki ana markası olarak doğdu. Kısa zaman içinde ihracatta aldığımız yol ile, Ev Tekstili, Anne ve Çocuk ürünlerindeki 15 yıllık deneyimimizi birleştirip Vine Bedding.com online satış mağazamızı açtık. Amacımız öncelikle Anneler ve Çocuklar için ev tekstili, aksesuar alanlarında sağlıklı, özgün, kendi tasarımımız olan ürünlerimizi sizlere sunmak. Mağazamızın ve ürün anlayışımız özellikle: Sağlıklı, doğal ve organik, Mümkün olduğunca El yapımı, el işi, el emeği ile üretilen, Sertifikalı, kaliteli ve test edilmiş, Aileniz ve çocuklarınız için rahatlıkla güvenebileceğiniz, Kendimizin de kullandığı, Her yerde bulunan, seri üretimden ziyade bizim tarafımızdan tasarlanmış/üretilmiş, Kadın Üreticilere öncelik vererek ürünlerimizi kaliteli bir hizmet anlayışı ile dostlarımıza sunmayı hedeflemektedir. Vine Bedding, e-ticarette çok yaygın olan bir sürü markayı bir arada toplayıp satan bir e-ticaret portalı değildir. Devasa kurumsal, ürkütücü alışveriş sitelerinden ziyade aile sıcaklık ve güvenini bulabileceğiniz, kendimizin de kullandığı, ürettiği ve tasarladığı ürünlerimizi gönül rahatlığıyla, güvenli bir alışveriş ortamında bulmanızı hedefliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler