ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

coffeeciel.com

COFFEECİEL KAHVE GIDA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KIRMIZITOPRAK MAHALLESİ, TAŞKÖPRÜ CADDESİ, NO: 36 Eskişehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0211107617600001

Vergi No: 2111******

İşletme Adı: COFFEECİEL KAHVE GIDA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.11.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: coffeeciel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Coffeeciel, nitelikli kahveye gönül vermiş 3 kahveseverin, yıllar boyunca kazandıkları deneyim, bilgi ve birikimi, kahve keyfi ile harmanlayarak; sizlere en iyi kahve deneyimini sunmak amacıyla kuruldu. Geliştirdiğimiz kahve kavurma profilleri ve tekniklerini kullanarak, taze ve nitelikli kahveyi, yeşil kahveden itibaren işliyor, paketliyor ve çeşitli demleme metodları kullanarak, keyfinize sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler