ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bebekbezidunyasi.com

EMİNE DUDU MANDAŞ MANDAŞ TİCARET MANDAŞ TEKSTİL

TEVFİKİYE MH. 8 EYLÜL CD NO:158/A MANİSA/YUNUSEMRE Manisa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 24164******

İşletme Adı: EMİNE DUDU MANDAŞ MANDAŞ TİCARET MANDAŞ TEKSTİL

Mobil Uygulama Adi: bebekbezidunyasi

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.akinsoft.bebekbezidunyasi

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/bebek-bezi-d%C3%BCnyas%C4%B1/id1480719947?l=tr

Kep Adresleri: eminedudu.mandas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin Online Anne&Bebek Alışveriş Sitesi bebekbezidunyasi.com, bebek bezleri, hasta bezleri, bebek mamaları, bebek deterjanı, yumuşatıcıları, emzik, biberon, meyveli püreler, ıslak havlular, ek besinler, medikal ürünler, bayan pedleri, bebek sağlık, bebek güvenlik, kişisel bakım ürünleri, mama hazırlayıcılar vb.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler