ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dcsteknik.com

JANBOLAT ÇELİKCAN

ŞÜKRÜPAŞA MAH. CİHAN SİTESİ A2 BLOK DAİRE 5 Edirne - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 19345***********

Vergi No: 19345******

İşletme Adı: JANBOLAT ÇELİKCAN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.04.2020

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tarımsal Sulama Kontrol Sistemleri , Sulama Otomasyon kontrol uygulamaları , Damla Sulama , Bahçe & Çim Sulama , Pivot Sulama Sistemleri Kuyu-Depo-Pompa-Silo Kontrol sistemleri & Seviye kontrol ve dolum otomasyon sistemleri , İklimlendirme kontrol sistemleri , Buzlanma ve don alarmı ... Basınç , Nem , Isı ,Sıcaklık , Işık , Debi , hız sensörleri, I / V ( Akım / Gerilim ) , V/ I ( Gerilim / Akım ) Çeviricileri , ... LCD Display ürünleri , Dot matrix Display & Göstergeler , indikatörler , ... RS232 <-> RS485 / RS422 , USB <-> RS485 / RS422 , USB < -- > RS232 TTL çevirici , ... Aşagı & yukarı sayıcılar ( Up / Down Counter ) Veri Kayıt Sistemleri , Veri Toplayıcılar ( Data log üniteleri ) , RF ID ve Barkod sistemleri ve uygulamaları Kamera ( FPV Video Audio Görüntü aktarma ) Sistemleri , Uzaktan RF tabanlı ( FPV Video Audio ) Çevre ve Tesis Güvenlik Kontrol Sistemleri AC ( 1faz , 3 Faz , 1faz to 3 faz ) , DC , Step Motor hız kontrol sistemleri Kablosuz iletişim sistemleri ve kontrol uygulamaları , RF ISM ve GSM & GPRS uygulamaları Kablosuz RF ISM iletişim sistemleri arasındaki haberleşmeler ;  RF ISM (Endüstriyel Bilimsel Tıp ve LoRaTM Frequency Spectrum -  Lora Dara Radyo Modem)  ŞİFRELİ & DİJİTAL İŞLEMCİ KONTROLLÜ & YASAL İLETİŞİM FREKANS BANDINDA  çalışan kablosuz RF iletişim modülleri üzerinden sağlanmaktadır. Frekans spektrumu modülasyon / demodülasyon, çok kanallı çalışma, yüksek bant genişliği verimliliği ve anti-blokaj özelliklerini taşıması , yüksek performansa sahip olması sonucu uluslararası endüstriyel standartlara uyumlu , yetkisiz dış müdahalelere karşı güvenli bir haberleşme ortamı sağlanabilmektedir.  Üretimde Verimlilik artışı istiyorsanız; Sistem Mühendisliğine, Kalite Kontrol Sistem Mühendisliğine, Düzenli Bakım, Önleyici Bakım ve Kestirimci Bakım Mühendisliğine Mutlaka İhtiyacınız vardır. Bunların tümünü DCS Endüstriyel Kontrol Sistemleri Yazılım ve Donanım Mühendisligi  altında sağlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı