ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

tr.bosphorusinnovations.com

PRODİMAR İÇ VE DIŞ TİCARET ELEKTRONİK SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ORTA MAHALLE, MALTEPE CADDESİ, ALBA SİTESİ, NO:12/BJ 34030 BAYRAMPAŞA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733034574000017

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: PRODİMAR İÇ VE DIŞ TİCARET ELEKTRONİK SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.06.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: prodimar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Prodimar yüzdeyüz Türk menşeli inovatif teknoloji firmasıdır. Misyon: Otomotiv sektöründe yerli kaynaklarla yüksek inovasyon değeri taşıyan niş ürünler üretmek. Vizyon: Inovatif niş ürünleri ile sektörünü geliştiren, yarattığı değerleri küresel pazarlara sunan, sektöründe kusursuzluğu ilke edinmiş öncü firmalardan birisi olmak.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart