ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.zengen.com.tr

ZENGEN MOTOR,MOTORLU ARAÇLAR- DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI- İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LİM.ŞTİ.

HACI MUSTAFA MAH.ANIT CAD. NO:54/A EREĞLİ/KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0997007015800017

Vergi No: 9970******

İşletme Adı: ZENGEN MOTOR,MOTORLU ARAÇLAR- DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI- İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LİM.ŞTİ.

Mobil Uygulama Adi: www.zengen.com.tr

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: zengenmotor@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ELEKTRİKLİ BİSİKLET, ELEKTRİKLİ OTOMOBİL , ELEKTRİKLİ SCOOTER, MOTOSİKLET, BİSİKLET, ÜÇ TEKERLİ ELEKTRİKLİ ARAÇLAR, ÜÇ TEKERLİ MOTOSİKLETLER, ENGELLİ ARAÇLAR, TİCARİ ARAÇLAR, YEDEK PARÇA SATIŞ, ÜRETİM

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme