ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.decorotti.com.tr

DECOROTTİ MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORUÇREİS MAH. TEKSTİLKENT CAD. TEKSTİLKENT SİTESİ G2 APT.NO:AD/1083 ESENLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0271083303800016

Vergi No: 2710******

İşletme Adı: DECOROTTİ MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: decorotti@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kalite Asla Tesadüf Değildir… 2008 yılından itibaren yürütmüş olduğumuz iş hayatımızı “ decorotti ” markası altında yeni bir ufuk kazandırarak yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.Kalite Asla Tesadüf Değildir sloganı % 100 Müşteri memnuniyeti ile kalite,tasarım,üretim ve diğer prosesleri birleştirerek oluşturduk.Sloganımız Marka bilinirliğimizin temel taşıdır. İş tecrübesi 1990 yılına dayanan ekip arkadaşlarımızla birlikte sektöre yeni bir heyecan kazandırma amacıyla yola çıktık. Ezber bozmak, yapılanı yapmamak gibi ülkülerle farklı ürün ve tasarım arayışları içinde 2013 yılının başlarında sektöre yön vereceğine inandığımız, birbirinden farklı onlarca model hazırladık. Aylar süren tasarım, Ar-Ge ve prototip aşamalarından sonra ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin talep ve beğenisine sunmaktan onur duymaktayız. Ürünlerimizin piyasaya çıkar çıkmaz çok değerli görüş ve önerileriniz bizlere güç katmış ve doğru yolda olduğumuzu göstermiştir. Bu güven bizlere yeni ürün tasarımları oluşturmaya ve segmentimizi geliştirmeye yönlendirmiştir. İnce eleyip sık dokuyup güzel ürünler ortaya çıkarmak, uzun süreli kullanılabilecek ürün segmentleri oluşturmak, devamlılığı sağlayabilmek, yaşanabilir tasarımlar oluşturmak, hayatınıza tasarladığımız ürünlerle ilham vermek öncelikli hedefimiz olmuştur. Sizleri hedeflerimize ortak olmaya ve hayatınıza renk katmaya davet ediyoruz. Çalışmalar Halihazırda devama eden projelerimiz,Üstlenilen görevlerimiz var.Yorulduğumuz ve Biraz fazla kahve içtiğimiz doğrudur. 😉 Lakin teslim edilen her ürün ,bitirilen her proje bu yorgunluğumuza değiyor. Üretim ve Planlama 90’lı yıllarda kazandığımız üretim ve planlama tecrübelerimiz markamızın temel taşlarını oluşturuyor.Üretim kadar önemli olan el işçiliğimiz vazgeçilmezimizdir.Özel triplex pakletlerimiz,tüm Türkiye ve Yurtdışına taşıma ile alakalı sorun yaşamadığımızı göstermiştir. Sorunsuz Teslimat % 100 Mutlu Müşteri. SATIN ALMA Üretimlerimizde kullanmış olduğumuz Ham maddeleri, Türkiye’nin en Kaliteli üreticilerinden tedarik ediyoruz. ÜRETİM Makine Parkurunuz ; Ahşap Cnc,Ahşap Pres,Lazer Pcv Bantlama,Panel Ebatlama,Boya hattı Paketleme Makinaları vb. İŞÇİLİK Üretim ve Kalitenin diğer yüzü ; Üretimdeki Son dokunuşlar Tabii ki El İşçiliğimiz ile yapılmaktadır. Ata Yadigârı 😉 PAKETLEME Özel paketleme ve ambalaj ile Türkiye’nin her yerine ve Tüm Dünyaya ürünlerimizi kapınıza teslim ediyoruz İş Ortaklarımız Standart üretim ürünlerimizi İş ortaklarımızdan tedarik edebilirsiniz. Standart dışı özel ölçü,özel renk vb siparişleriniz için bizlerle irtibata geçiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler