ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.zoo.com.tr

SANAT-I AKVARYUM EVCİL HAYVANLAR TURİZM GIDA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KAZIMDİRİK MAHALLESİ 184. SOKAK 48/A BORNOVA İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0743040604500014

Vergi No: 7430******

İşletme Adı: SANAT-I AKVARYUM EVCİL HAYVANLAR TURİZM GIDA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sanatiakvaryum@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1996’da sektöre giriş yapan firmamız, 2009 senesinden bu yana Pet Shop Zoo olarak faaliyetlerine devam ediyor. Pet Shop Zoo, İzmir merkezli bir firmadır. Beş şubesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunan Pet Shop Zoo, hayvanlar için yem, vitamin, aksesuar ve bakım ürünleri satan bir online evcil hayvan mağazasıyla da sektördeki varlığını sürdürüyor. Pet Shop Zoo olarak; gerek şubelerimizde gerekse online pet shop mağazamızda eğlenceli, hızlı ve müşteri dostu bir alışveriş deneyimi vadediyoruz. Geniş bir yelpazede yüksek kaliteli köpek ve kedi ürünleri dışında kuş, balık, kemirgen ve sürüngen ürünlerimiz de bulunuyor. Evcil hayvanların yaşamını daha da iyileştirmeyi, onlara yüksek kaliteli mama ve yemler, yeni nesil aksesuarlar sunmayı amaçlıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, evcil hayvan bakımında yeni standartlara öncülük ediyor, ürünlerimiz ile evcil hayvanların daha iyi koşullarda yaşamasına katkıda bulunuyoruz. Hayvanların beslenmesi, sağlığı ve bakımı için en iyi ürünleri sağlamak bizim tutkumuzdur. Evcil hayvanların refahını teşvik etmek ve iyileştirmek için gereksinim duyulan tüm ürünlere sahibiz. Bu ürünleri uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Fiziksel mağazalarımız ve online pet shop mağazamız ile birinci sınıf evcil hayvan ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyor, evcil hayvan gereksinimlerini etkili şekilde karşılıyoruz. Elde ettiğimiz eşsiz müşteri memnuniyeti bizim için büyük önem taşıyor. Pet Shop Zoo, kaliteli ve güvenilir markalı ürünlerin en büyük toptan ve perakende satış mağazalarından biridir. İnternet mağazasıyla daha fazla müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan Pet Shop Zoo, her gün yüzlerce sipariş alıyor, müşterilerine hızlı, kolay ve avantajlı alışveriş deneyimi sunuyor. Petshop sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, internetteki gücü sayesinde milyonlarca insanın ilk tercih oluyor.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı