ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kozmela.com

CEVHER KOZMETİK VE SAĞLIK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BULGURLU CAD.NO:44/1 ÖZÜMİT İŞMERKEZİ K.ÇAMLICA - ÜSKÜDAR / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0206070431500020

Vergi No: 2060******

İşletme Adı: CEVHER KOZMETİK VE SAĞLIK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: cevherkozmetik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2013 yılında Cevher Kozmetik Tic. AŞ bünyesinde kurulan Kozmela.com, Türkiye’nin en büyük kozmetik butiği olma vizyonuyla yola çıkmıştır. 40 senelik bir aile şirketinin dijital yatırımı olan Kozmela, Türkiye’nin en çok tercih edilen kozmetik markalarını güzellik uzmanlarımızın danışmanlığında tüketicilerimizle buluşturmaktayız. Her kitleye hitap eden geniş ürün gamıyla (20.000’den fazla farklı ürünü) aynı gün kargo sözüyle butik hizmet anlayışından ödün vermeden tüm Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır. Türkiye’de dağıtımını üstlendiği özel markalarla kozmetik pazarında hem B2C hem de B2B projelere yatırım yapan Cevher Kozmetik, önümüzdeki yıllarda inovatif omnichannel perakende yatırımlarıyla sektöre yenilikler katmayı hedeflemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler