ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ofisel.com

ÖNDER BİLGİÇ OFİSEL MOBİLYA

BALATÇIK MAH. 8788/7 SOK. NO:3/A ÇİĞLİ İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 14837***********

Vergi No: 14837******

İşletme Adı: ÖNDER BİLGİÇ OFİSEL MOBİLYA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: onder.bilgic@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ofis ve Mobilya sektöründe üretici rolü ile köklü bir patentli marka olan OFİSEL ile Yerli Ofis Mobilyası ve Oyuncu Koltuğu üretimleri yer almaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Kredi kartı