ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

feelheal.me

BEST WORK HOUSE BİLİŞİM TEKNOLOJİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

4. LEVENT KONAKLAR MAHALLESİ GÖKKUŞAĞI SOKAK NO:1/3 DAİRE:6 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0166039966700014

Vergi No: 1660******

İşletme Adı: BEST WORK HOUSE BİLİŞİM TEKNOLOJİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bestworkhouse@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

FeelHeal özünde okurken, alışveriş yaparken bile size iyi hissettirecek Dünya’nın ilk keşfediş sitesi! Doğru ve güvenilir marka ile yazarlarla bütünleşmiş bir e- ticaret kanalı. Bu platform kimimiz için spiritüel bir yolculuk, kimimiz için bir kişisel gelişim alanı! Hatta 5 duyuna hitap eden dijital tek ortam… Profesyonel kişilerin yazdıklarını okurken iç sesini duy Mistik ürünler, kitaplar , tasarımları ve daha fazlasını gör Ürün eline ulaştığında şifalandığını hisset FeelHeal’daki tütsülerle ve mumlarla doğayı kokla Her gün yaşam enerjinin arttığını tat

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart