ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.luisbien.com

SCANDİ KOZMETİK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ALİ KAYA SOKAK POLAT PLAZA B BLOK OPONTİA HOLDİNG A.Ş. ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0757093410700001

Vergi No: 7570******

İşletme Adı: SCANDİ KOZMETİK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Luis Bien

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.08.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luisbien.luisbien

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/luis-bien/id1531636325

Kep Adresleri: scandikozmetik@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Luis Bien , güzelliği ön plana çıkarmak adına cilt, saç, diş, sakal, vücut bakım ürünleri üreten ve satışını gerçekleştiren bir dermokozmetik markasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart