ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.iriayak.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BÜLENT EREN

OSB MAH ALINTERİ BULVARI ESADAŞ BENZİNLİK İÇİ NO : 47/1 Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 33208***********

Vergi No: 33208******

İşletme Adı: BÜLENT EREN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: bulent.eren@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İriayak.com olarak 2005 yılından günümüze perakende sektöründe Hizmet vermektedir. Şubelerimizden müşterilerimize büyük numara ayakkabı satışlarımızın verdiği tecrübe ile online satış dünyasına da adım atmış bulunuyoruz. "SERMAYEMİZ DOĞRULUK" parolası ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edindik.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler