www.isimkayit.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KADİR KURT İSİM KAYIT BİLİŞİM

ESENTEPE MAH AĞADERE CAD NO 75 KÖRFEZ / KOCAELİ Kocaeli - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 53389***********

Vergi No: 53389******

İşletme Adı: KADİR KURT İSİM KAYIT BİLİŞİM

Kep Adresleri: isim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kocaeli Körfez' in ilk ve tek TIER II şartlarına uygun Datacenter' ı İsim Kayıt Veri Merkezi ve Yazılım Hizmetleri olarak sizlere 2005 yılından günümüze kadar hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. "Memnuniyetiniz Kayıt Altında" Sloganımız ile müşteri memnuniyeti ve verilerinizin güvenliği bizim için çok değerlidir.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler