ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.motomax.com.tr

MTMX PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

EGITIM MH POYRAZ SK SADIKOGLU2 IS MRK, HASANPASA KADIKOY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0478012039800013

Vergi No: 4780******

İşletme Adı: MTMX PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: mtmx@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

✓ 1998 yılında kurulan Motomax, Türkiye'de sadece motosiklet giyim ve aksesuarları satışı yapan ilk mağazadır. ✓ Motomax, Türkiye'de bir ilk olarak, motosiklet sektörünün gelişmesine katkı sağlayan, 12 şubeden oluşan mağazalar zincirini oluşturmuştur. ✓ Motomax, motosiklet ekipmanları üreten uluslararası markaların Türkiye distribütörüdür. ✓ Motomax, distribütörlüğünü yaptığı dünya markalarının ürünlerini, yurt dışındaki fiyatlardan mümkün olduğu kadar düşük tutarak TL bazında müşterilerine sunmaktadır. ✓ Motomax, motosiklet sektöründe ilk kez "Ücretsiz Sürüş Eğitimi Kampanyası"nı başlatmış ve halen devam ettirmektedir. ✓ Sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Motomax, ünlü markalara sırtını dayamayıp, dinamik yapısı sayesinde kitlesine sürekli yenilikleri, kampanyaları, yeni markaları sunan ve ilgiyle takip edilen bir kuruluştur. ✓ Motomax, Türkiye ekonomisine katkı sağlayan 4Riders, Securage, Ariga ve Choppermate isimli 4 milli markayı motosikletseverlerin beğenisine sunmuş ve bu markaları geliştirerek ihracat planları yapmaktadır. ✓ Motomax, satışı yapılan markalar hakkında bünyesindeki ekip arkadaşlarına periyodik eğitimler vererek motosiklet severlerin doğru ürünlere yönlendirilmesine önem vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler