ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eminisegitimi.com

ABDULSELAM İNAN

İSTOÇ 18.ADA 2436.SOKAK NO:142-144 MAHMUTBEY MAHALLESİ BAĞCILAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 71224***********

Vergi No: 71224******

İşletme Adı: ABDULSELAM İNAN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.03.2018

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: abdulselam.inan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Emin Teknoloji & Tasarım (İş Eğitimi) 2014 yılında kurulmuştur. Türkiye çapında toptan iş eğitimi, anaokulu, proje tasarım ve deney malzemeleri alanında kendini geliştiren şirketimiz müşterilerimize güvenilir, uygun fiyatlı ürünler üretmeyi, sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için her geçen gün kendini geliştirmekte Türkiye’deki kırtasiye sektöründe öncü firmalardan olmak için geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı