Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eklektikhouse.com

İPOİNT TEKNOLOJİ İLETİŞİM BİLİŞİM SERVİS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FSM BULVARI BARIŞ MH. ASDENİZ APT. NO: 1C/1D NİLÜFER/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0480050601500010

Vergi No: 4800******

İşletme Adı: İPOİNT TEKNOLOJİ İLETİŞİM BİLİŞİM SERVİS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ipointteknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çeşitli kaynaklardan fikir, stil ya da zevk türetme anlamına gelen, “Eklektik” ile değerli müşterilerimize yepyeni bir mağaza deneyimi sunmayı hedeflerken; yaşam tarzlarını direkt olarak etkileyebilecek, kullanımı ile hayatı kolaylaştırabilecek, yaşam alanlarını tek bir dokunuş ile farklılaştırabilecek, kullanıcı ruhuna, hayatına ve yaşam tarzına hızlıca adapte edilebilecek, seçkin marka ve ürünleri bir araya getirme vizyonu ile yola çıktık. Yenilik ve çeşitliliğe ev sahipliği yapmak için kurulan Eklektik House; Bursa'nın ilk konsept mağaza olma özelliğini taşımaktadır. Seyahat, kültür, sanat ve moda severler için tasarlanan mağazamızın hedeflerinden biri de yalnızca alışveriş yapılabilecek bir yerden çok daha fazlasını ziyaretçilerine sunabiliyor olmak. Eklektik House; yerli ve yabancı tasarımcıların koleksiyonları, sanat eserleri, modern objeler ve global markalarının özel üretim ürünlerinin sunulduğu bir mağaza olup, ziyaretçilerin bu seçimleri deneyimlerken keyifle vakit geçirilebileceği bir yer şeklinde tasarlanmıştır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kuyumculuk

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler