ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yolcu.com

YOLCU ULUSLARARASI ORGANİZASYON VE TURİZM OTELCİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CEVİZLİK MAH. HÜSREVİYE SK. NO: 1 İÇ KAPI NO: 23BAKIRKÖY/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0981065183300015

Vergi No: 9810******

İşletme Adı: YOLCU ULUSLARARASI ORGANİZASYON VE TURİZM OTELCİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: yolcu.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.02.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.cordova.yolcu

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/yolcu/id1191760407?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yolcu.com 2016 yılında başlamış olduğu yoluna güvenli altyapısı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile masaüstü platformumuzdan online bilet alabileceğiniz bir seyahat platformuna dönüşmüştür. Yolcu online bilet platformu ile yüzlerce havayolu ve havalimanı arasından dilediğiniz uçuşu seçebilir ve ekonomik fiyatları sade ve anlaşılır sistemimiz sayesinde kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Yolcu.com son teknoloji yazılım altyapısı kullanılarak tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu sistemi ile özel alanlarda seyahatlerinizin detaylarına göz atabilir, değişiklik yapabilir ve uçuşunuz ile alakalı son durumu 7/24 takip edebilirsiniz. Yegâne hedefimiz ekonomik fiyatlarla en kaliteli biletleme deneyimini sunmak! Yolcu.com sizlerden gelen destek ile büyümeye devam edecek.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler